Lokalizacja i komunikacja

Inwestycja ATAL S.A. zlokalizowana zostanie w jednej z najdynamiczniej rozwijających się i zyskujących na popularności dzielnic Wrocławia - Krzykach. Nowe Miasto Jagodno znajdzie się w bliskim sąsiedztwie nowo wybudowanych osiedli, chętnie zamieszkiwanych przez młode osoby i rodziny z dziećmi.

Kompleks budynków będzie położony w odległości zaledwie 3 km od dużego centrum handlowego, w którym oprócz większych zakupów, można również skorzystać z oferty siłowni. W odległości około 5 km znajduje się także Wrocławski Park Wodny – miejsce aktywnego wypoczynku, chętnie odwiedzane przez wrocławian oraz tor kartingowy. W okolicy znajdują się również sklepy spożywcze, do których można udać się na codzienne zakupy. Spacerem można dojść do pobliskich rodzinnych restauracji lub skorzystać z oferty apteki i przychodni zdrowia. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również dwie szkoły podstawowe i prywatne przedszkola.

Okolica inwestycji zmienia się dynamicznie. W niedalekim sąsiedztwie osiedla planowana jest budowa m.in. pętli tramwajowej. Rozbudowa ulicy Buforowej o drugi pas ruchu, budowa linii tramwajowej łączącej osiedle Nowe Miasto Jagodno z centrum Wrocławia, remont kilkudziesięciu kilometrów chodników i ścieżek rowerowych sprawią, że okolica w krótkim czasie zyska nowoczesną i dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną.

X
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij