Opis inwestycji

Nowe Miasto Jagodno etap I

Nowe Miasto Jagodno – kolejna inwestycja ATAL S.A. we Wrocławiu – dedykowana jest osobom ceniącym wysmakowany design i poszukującym spokojnego miejsca do zamieszkania. Składający się z pięciu etapów projekt powstanie u zbiegu ulic Asfaltowej i Buforowej – w jednym z najbardziej perspektywicznych miejsc do zamieszkania w stolicy Dolnego Śląska. Nowe Miasto Jagodno składać się będzie z nowoczesnych i eleganckich budynków, które zaspokoją potrzeby wszystkich przyszłych mieszkańców. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 187 mieszkań o metrażach od 39 mkw. do 95 mkw. Część apartamentów zostanie wyposażonych w imponujące antresole,

 

 

z kolei mieszkania na parterze będą posiadały duże przydomowe ogródki, zaś lokale na najwyższych piętrach - przestronne tarasy. Nowe Miasto Jagodno stanie się idealnym miejscem zarówno dla osób aktywnych, jak i tych, którzy cenią ciszę i spokój. W kompleksie przewidziano również obszerny garaż podziemny z licznymi miejscami postojowymi, cichobieżne windy oraz praktyczne komórki lokatorskie. Z kolei teren przed inwestycją podzielony zostanie na strefy, w których nie zabraknie naziemnego parkingu z miejscami postojowymi oraz pełnych zieleni miejsc do wspólnego wypoczynku i spędzania wolnego czasu. Osiedle będzie również w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowe Miasto Jagodno będzie odpowiedzią na panujące aktualnie trendy w budownictwie.

Nowe Miasto Jagodno etap II

Spójny architektonicznie, II etap inwestycji będzie składać się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków. Znajdzie się w nich 111 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 32,07 mkw. do 104,60 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon, taras lub ogródek. Do dyspozycji lokatorów zostanie przekazanych 110 miejsc postojowych w garażu oraz 26 miejsc naziemnych, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych. Dla wygody przyszłych mieszkańców w budynku zostanie zlokalizowanych 59 komórek lokatorskich, które dadzą dodatkową przestrzeń do przechowywania. Z myślą o najmłodszych w tym etapie pojawi się nowoczesny, a zarazem bezpieczny plac zabaw. W części parterowej inwestycji przewidziano natomiast trzy lokale usługowe.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij